ONLINE REZERVACE - PROGRAM PRO TÝDEN OD 14.12 ČT DO 20.12 ST
TITUL FILMU14.12 čt15.12 pá16.12 so17.12 ne18.12 po19.12 út20.12 st
Táta je doma 2 2D titulky      17:00
PŮLNOČNÍ PREMIÉRA / Star Wars: Poslední z Jediů 3D/dabing0:01
17:00
20:00
17:00
20:00
20:00  20:0020:00
Star Wars: Poslední z Jediů 2D titulky  17:0020:00   
Přání k mání   17:00   
Příšerákovi 2D dabing    17:00  
PROSINCOVÉ ARTOVKY / Polibek od Beatrice 2D titulky    20:00  
Paddington 2 2D dabing     17:00 


ONLINE REZERVACE - PROGRAM PRO TÝDEN OD 21.12 ČT DO 27.12 ST
TITUL FILMU21.12 čt22.12 pá23.12 so24.12 ne25.12 po26.12 út27.12 st
Jumanji: Vítejte v džungli! 3D dabing17:00 20:00    
Špindl20:0020:00    20:00
Ferdinand 2D dabing 17:0017:00   17:00


ONLINE REZERVACE - PROGRAM PRO TÝDEN OD 28.12 ČT DO 3.1 ST
TITUL FILMU28.12 čt29.12 pá30.12 so31.12 ne1.1 po2.1 út3.1 st
Ferdinand 3D dabing 17:00     
Špindl  20:00    
Star Wars: Poslední z Jediů 3Ddabng17:00      
Ztracen v džungli 2D titulky20:0020:00     
Jumanji: Vítejte v džungli! 3D dabing  17:00    


ONLINE REZERVACE - PROGRAM PRO TÝDEN OD 4.1 ČT DO 10.1 ST
TITUL FILMU4.1 čt5.1 pá6.1 so7.1 ne8.1 po9.1 út10.1 st
Čertoviny17:0017:0017:00    
Insidious: Poslední klíč 2D titulky20:00      
Velká hra 2D titulky 20:00    20:00
SOBOTNÍ ODPOLEDNE NEJEN PRO SENIORY/Zahradnictví: Nápadník  14:00    
Kolo zázraků 2D titulky  20:00    
Přání k mání   14:00   
Největší showman 2D titulky   17:00   
Star Wars: Poslední z Jediů 3D dabing   20:00   
LEDNOVÉ ARTOVKY / Kvarteto    20:00  
Ztracen v džungli 2D titulky     20:00 


ONLINE REZERVACE - PROGRAM PRO TÝDEN OD 11.1 ČT DO 17.1 ST
TITUL FILMU11.1 čt12.1 pá13.1 so14.1 ne15.1 po16.1 út17.1 st
Star Wars: Poslední z Jediů 2D dabing      20:00
Zmenšování 2D titulky17:00      
Nejtemnější hodina 2D titulky20:00    20:00 
Ferdinand 3D dabing 17:00     
Insidious: Poslední klíč 2D titulky 20:00     
Star Wars: Poslední z Jediů 3D titulky  17:00    
Kolo zázraků 2D titulky  20:00    
Čertoviny   17:00   
Špindl   20:00   
LEDNOVÉ ARTOVKY / Cukrář 2D titulky    20:00  


ONLINE REZERVACE - PROGRAM PRO TÝDEN OD 18.1 ČT DO 24.1 ST
TITUL FILMU18.1 čt19.1 pá20.1 so21.1 ne22.1 po23.1 út24.1 st
Coco + Ledové království: Vánoce s Olafem 2D dabing17:00 17:0017:00   
Zoufalé ženy dělají zoufalé věci20:0020:0020:00   20:00
Čertoviny 17:00     
Milada/SOBOTNÍ ODPOLEDNE NEJEN PRO SENIORY  14:00    
Můj život Cuketky 2D dabing   14:00   
Špindl   20:00   
LEDNOVÉ ARTOVKY / Odnikud    20:00  
Cizinec ve vlaku 2D tiulky     20:00 


ONLINE REZERVACE - PROGRAM PRO TÝDEN OD 25.1 ČT DO 31.1 ST
TITUL FILMU25.1 čt26.1 pá27.1 so28.1 ne29.1 po30.1 út31.1 st
Cizinec ve vlaku 2D tiulky      20:00
Zoufalé ženy dělají zoufalé věci   20:00   
Coco + Ledové království: Vánoce s Olafem 2D dabing17:00 17:00    
Všechny prachy světa 2D titulky20:00 20:00    
Dukátová skála 17:00 17:00   
Labyrint: Vražedná léčba 3D titulky 20:00     
LEDNOVÉ ARTOVKY / Paula    20:00  
Star Wars: Poslední z Jediů 3D dabing     20:00 


ONLINE REZERVACE - PROGRAM PRO TÝDEN OD 8.2 ČT DO 14.2 ST
TITUL FILMU8.2 čt9.2 pá10.2 so11.2 ne12.2 po13.2 út14.2 st
VÁNOČNÍ PŘEDPRODEJ / Padesát odstínů svobody17:00
20:00
17:00
20:00
17:00
20:00
17:00
20:00
  17:00
20:00